Novinky

Trénujeme v Háji ve Slezsku, O. - Porubě, O. - Zábřehu

Jak jistě víte, dochází od 11.5.2020 k uvolňování opatření v rámci coronaviru. Přesto, že je možné trénovat za určitých podmínek, po jejich prostudování, je jasné, že tyto podmínky pro trénink v uzavřeném prostředí (tělocvičen) nejsme schopni dodržet, viz přílohy v emailu. Z toho důvodu budou tréninky (pro Porubu a Háj ve Slezsku) probíhat ve venkovním prostředí. V případě, že se podmínky opět změní budeme na ně reagovat.

V Háji ve Slezsku se souhlasem pana ředitele budou probíhat tréninky na sportovním areálu školy.

V Porubě jsem se snažil domluvit podobné podmínky, ale na sportovní areál nás pustí jen od 18:00 do 19:00 hod. jelikož areál spadá pod druhou školu a ta nás bere jako veřejnost :( z toho důvodu nás dřív nepustí na hřiště, protože tam je trénink atletiky. U tělocvičny, při vjezdu do areálu je po pravé straně volný asfaltový plac, kde můžeme a budeme trénovat. Jediná nevýhoda cvičení venku je, že nebudeme mít možnost využít WC, šatny.

Tréninky budou probíhat od 18.5.2020, kdy už má být stabilnější a teplejší počasí, ve stejné dny a čase, jak jste byli zvyklí. Tréninky budou první týden probíhat 1,5 hod. Když bude vše dobře probíhat, plánuji po týdnu prodloužit tréninky na 2 hod. Sraz bude přímo na místě tréninku.

Kdo bude muset končit dříve, písemně mě informovat v kolik bude končit a kdo si vyzvedne dítě.

Na trénink přijeďte již oblečení a připraveni, sebou oblečení dle povětrnostních podmínek, kdo potřebuje mít pokrývku na hlavě, ať má šátek, nebo čepici, ale ne kšiltovku. Dlouhé kalhoty po kotníky, klidně kimonové kalhoty. Bez rozdílu technických stupňů krátkou hůl. Pásek nechte doma.

Na webových stránkách, v případě, že bude špatné počasí, budu informovat o zrušení tréninku pro daný den.

Stále platí, že můžete jezdit na tréninky jak do Poruby tak i do Háje ve Slezsku (možnost 4 tréninků týdně).
Pro motivaci vás žáků, jsem se rozhodl, že jakmile bude možnost realizovat seminář. Umožním žákům, kteří budou mít pocit, že mají natrénováno a jsou připraveni, připustit ke zkouškám na další technický stupeň, dle pravidel zkušebního řádu.

Pro nováčky udělám výjimku, vytvořím odkaz 6.Tjie, kde postupně umístím videa, co mají umět na bílý pásek, aby se mohli doma připravit a věděli co mají umět na zkoušky. Nebudu dělat k tomu žádnou metodiku ani komentáře. Co nebudete vědět, ptejte se formou dotazů na některého z instruktorů a budeme se vám na jednotlivé dotazy snažit co nejlépe odpovědět, případně doplníme nějakým dalším videem.

Postupně sledujte a trénujte.

Pro vyšší technické stupně ... z minulých seminářů a kempů by jste měli mít víc než dost znalostí a vědomostí na další technický stupeň. V případě nějakých nejasností, se opět obraťte na jednotlivé instruktory.

Přejí všem pevné úsilí a zdaru na přípravu na další technický stupeň. Podívejte se na obrázek, a řekněte si, jakého stupně chcete dosáhnout?! Tak do toho...

ZRUŠEN TRÉNING

V pátek 12.6.2020 odpadá trénink v Háji ve Slezsku z důvodu dlouhodobě neměnné předpovědi počasí, kdy v době tréninku hlásí srážky s 50% a větší pravděpodobnosti spojené s bouřkou. TL

Skutečné stránky

Tohle je ve skutečnosti jen přepracovaná verze skutečných stránek. Originální verzi naleznete ZDE

znak