Moje stránka o Edovi Sheeranovi

Ed Sheeran a Cherry Seaborn

Životopis

Ed Sheeran se narodil 17. února 1991 v Hebden Bridge poblíž Halifaxu ve West Yorkshiru, ale přestěhoval se do Framlinghamu. Je synem Johna Sheerana a Imogen Lock. Má staršího bratra Matthewa, který je skladatel klasické hudby.

Ocenění

Ocenění

Dne 19. října 2015 získal Sheeran čestný titul na University of Suffolk v Ipswichi za vynikající příspěvek k hudbě. Sheeran poznamenal: „Suffolk je místo, kde volám domů. Získání tohoto uznání je skutečnou výsadou.“

Album ÷

Divide

÷ (neboli "děleno") je třetí studiové album anglického zpěváka-skladatelka Ed Sheeran. Bylo vydáno 3. března 2017 prostřednictvím azylových záznamů a atlantických záznamů. "Castle on the Hill" a "Shape of You" byly vydány jako hlavní singlové alba dne 6. ledna 2017.

Shape of You

Shape of you

"Shape of You" je píseň anglického zpěváka a skladatele Eda Sheerana. To bylo propuštěno jako digitální stahování 6. ledna 2017 jako jeden z dvojitých vedoucích singlů z jeho třetího studiového alba 2017 (2017), spolu s „Castle on the Hill“. Populární píseň naplněná tanečním sálem napsal Ed Sheeran, Steve Mac a Johnny McDaid. Píseň byla produkována Sheeranem a Macem.

Perfect

Perfect

“Perfect” je píseň anglického zpěváka-skladatele Eda Sheerana z jeho třetího studiového alba, ÷ (2017). Po vydání alba se tato píseň umístila 4. na britském singlovém diagramu. Dne 21. srpna 2017 Billboard oznámil, že „Perfect“ bude čtvrtým singlem z alba. Píseň byla obsluhována popovému rádiu 26. září 2017 jako třetí singl z alba ve Spojených státech (celkově čtvrtý).